Klaravik Auktioner - Lastmaskin Volvo L220E
Regelbundet servad av serviceagent mobil verkstad Fungerande, bra i midja, normalt slitage och glapp, mindre skador Anmärkningar: • Går ojämnt på 2:ans cylinder • Air condition osäker funktion • Växelsolonoid osäker funktion • CO2 osäker nivå på utsläpp • Fuktar något i kardan fram • ytsprickor i däck • Färdbelysning ...